Делегація у складі голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар та члена комітету Юрія Павленко, консультанта комітету Анни Камуз, членів Наглядової ради НСТУ, двох членів правління НСТУ, першого заступника міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової, представниці МІП Людмили Василенко, а також представниці Офісу Ради Європи в Україні Тетяни Шамрай за підтримки Офісу Ради Європи в Україні відвідали зону проведення АТО.

В ході поїздки делегація відвідала Донецьку філію НСТУ – ДоТБ, яка знаходиться в Краматорську та Луганську філію НСТУ – ЛОТ, яка знаходиться в Сєвєродонецьку. 

Були проведені зустрічі з керівництвом та творчим колективом регіональних філій суспільного мовника та оцінено стан їхньої роботи. 

Також, народний депутат фракції БПП Сергій Сердюк розповів про те, що "необхідно на законодавчому рівні врегулювати питання будівництва контрольних пунктів в’їзду та виїзду в зоні АТО".

"Прямо зараз завершили робочу зустріч на КПВВ «Майорське», яке буквально за 2 тижні власними силами прикордонників та місцевої влади було побудовано в зоні зіткнення в однойменному місті. Нагадаю, що таких, діючих, пунктів пропуску в «сірій зоні» всього 5. Вчора відвідали Станицю Луганську, сьогодні, вже 2-й КПВВ. Відрадно, що для наших співгромадян вдалося створити людські умови перетину лінії зіткнення. Хоча, певна річ, і проблем не бракує. І пов’язані вони, перш за все, з утриманням подібних пунктів перетину. Але це не питання фінансування", - зазначив нардеп.

За словами Сердюка, "справа в законодавчому регулюванні".

"Органи місцевого самоврядування не мають права брати на свій баланс подібні КПВВ. Відтак, це ускладнює їх утримання, обслуговування та облаштування. Але нічого, цю ситуацію можна виправити. Відразу по поверненню на робочі місця підготуємо відповідні законодавчі зміни, які, дасть Бог, вирішать це питання", - написав народний депутат.


 Загрузка...

Оставьте первый комментарий