Нардепи з третього разу включили до порядку денного сесії законопроект №6256.

За рішення проголосували 233 нардепи, проти - 5, утрималися 34 нардепи.

До порядку денного сесії включено проектів законів про внесення змін до законів України "Про комітети Верховної Ради України" та "Про центральні органи виконавчої влади" щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств (№6256, №6256-1).

Законопроект покликаний оптимізувати роботу парламентських комітетів Верховної Ради України, склад якої буде обрано за пропорційною системою, та налагодити дієву співпрацю парламентських комітетів і профільних міністерств на основі спільних предметів відання. 

Пропонується у Верховній Раді України дев’ятого скликання, склад якої буде сформовано на виборах, проведених за пропорційною системою, створити не більше 20 комітетів. При цьому предмети відання комітетів мають співвідноситися із сферами діяльності міністерств.

Відповідно передбачається, що цей закон набере чинності з дня набуття повноважень Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Реалізація законопроекту не потребує додаткових видатків з Державного бюджету України. Проект закону передбачає зменшення кількості комітетів Верховної Ради України та, відповідно, зменшення кількості керівних посад в них.Загрузка...

Оставьте первый комментарий