Надія Савченко дала свою першу прес – конференцію фото

Сьогодні, 25 травня, українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко повернулась в Україну. Одразу після прильоту до Борисполя, Надія вирушила в адміністрацію Президента України, де виступила на першій прес-конференції. 

233078.jpg

Перш за все, Надія Савченко подякувала матері, сестрі, народові України та світу, що боролися за її повернення.

«Я вам скажу, що народ - велика сила. Якби народ не говорив, то політики нічого б не робили», - підкреслила вона. 

«Напевне суть демократії в тому, щоб народ говорив і його чули, щоб народ змусив себе чути. Нас будуть чути, тому що ми українці. Ми за це клали життя і не одне. Ми досягнемо, щоб наш голос ніколи не залишався не почутим», - заявила Савченко.

«Україна має право бути, незважаючи ні на чию гнилу душу та хвору голову. І ми будемо, тому що ми українці, ми народ, тому що ми нація», - сказала вона. 

Савченко говорить, що не хоче казати про людей погано, прагне лише, щоб лють і ненависть перетворилися у мудрість. 

«Я не хочу щоб люди хотіли війни, я хочу щоб люди хотіли миру, але мир можливий тільки через війну. Буває такий рубіж, коли іншого шляху немає», - заявила українська льотчиця. 

«Добре що є мінські домовленості, дуже добре що вони будуть виконуватись. Тому що ми зробимо все , щоб вони виконувалися», - особливо підкреслила вона. 

Савченко сказала, що хоче передати привіт росіянам та заявити, що їм нічого боятися.  Щодо своїх майбутніх планів, то Надія пообіцяла працювати на благо України. 

«Будемо працювати. Я буду працювати для того, щоб по-перше, кожен полонений повернувся живим , для того щоб як можна менше їх загинуло. Будемо працювати для того, щоб Україна була сильною», - підкреслила Савченко.

В рамках прес-конференції Надія була нагороджена орденом «Золотої зірки». Президент Петро Порошенко також зробив заяву, подякувавши світовим лідерам та спільності за активну участь у поверненні українки додому.

13288827_1413812701977721_171698.jpgЗагрузка...

Оставьте первый комментарий