Німці ніколи не визнають порушення територіальноі цілісності Украіни і робитимуть усу можливе для відновлення status quo.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук написала керівник прес-служби Верховної Ради України Ірина Кармелюк.

У Верховній Раді України відбулась зустріч керівників фракцій парламенту з делегацією Німеччини на чолі з Федеральним міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини Зігмаром Габріелем. На ній було обговорено ситуацію, що склалася на Сході Украіни, анексію Криму та роботу гуманітарних місій Європи на територіях, де ведуться бойові діі. 

Міністр, як зазначила Кармелюк, абсолютно прямо і недвозначно заявив, що краіни світу не погодяться з анексією Криму - це кричуще порушення міжнародного права. Він нагадав, що положення про непорушність кордонів у Хельсигському акті підписали всі краіни- учасники договору, у тому числі і Росія.

 "Ми не ставимо під сумнів кордони, і це небезпечний прецедент. Наші діти повинні відчувати захищеність і жити спокійно. Йдеться про стабільність у Європі" - заявив Габріел, та додав, що потрібно забезпечити процес відновлення територіальноі цілісності, можливо посилити матеріально-технічну допомогу ОБСЄ. 

Також, за словами Кармелюк міністр був дуже здивований, що украінці в окремих містечках прифронтовоі територіі залишались без води і електрики при-20. Для німців це навіть неможливо уявити. Європа чекає припинення обстрілів і залишається символом справедливого життя. 

"Ірина Геращенко на зустрічі акцентувала увагу на кричущих порушеннях з боку бойовиків ОРДЛО, які здійснюють рейдерське захоплення украінських підприємств, оголосили про націоналізацію промислових компаній, а головне - не допускають гуманітарні місіі Європи, Червоний Хрест до захоплених заручників, не припиняють обстріли на Сході" - наголосила Кармелюк
.
За словами керівника прес-служби ВРУ, міністр закордонних справ Німеччини звернув увагу на загальну тенденцію - ставити парламент на третє місце після Президенту і Уряду.  І це значна помилка, адже парламент, що складається із всенародно обраних громадян, має визначати стратегічні напрямки розвитку краіни, впливати на іі політичну картину. Адже революціі красномовно продемонстрували бажання украінців жити за європейськими стандартами, чесно і без корупціі. Задача і Європи, і інших демократичних краін світу- показати, що найгостріша зброя демократіі- це демонструвати, що умови життя при демократіі кращі. Ми повинні показати молоді, що іі чекає прекрасне майбутнє, а людям похилого віку- що про них піклуються, що вони захищені.Загрузка...

Оставьте первый комментарий