Комунікаційна стратегія Верховної Ради України на 2017-2021 рр. набула чинності – Голова Парламенту Андрій Парубій підписав документ.

І це означає, що дороговказ на виконання запитів українського суспільства щодо відкритості та підзвітності Парламенту відкриває двері для подальшого його реформування. 

Комунікаційна стратегія Верховної Ради України на 2017-2021 рр. була розроблена за підтримки Проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу». Презентація Комунікаційної стратегії відбулася в рамках Міжнародного тижня законодавчої відкритості 21 листопада, за участю політиків, експертів та представників громадськості. 

У заході взяли участь Голова Верховної ради України Андрій Парубій, керівник Проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу» Джонатан Мерфі, народні депутати України Вікторія Сюмар, Світлана Заліщук, Дмитро Лубінець та Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України - керуючий справами Петро Боднар.

У процесі реформування держави після Революції Гідності 2013-2014 років особливої суспільної значущості набули питання відкритості та підзвітності Верховної Ради України. У липні 2015 року Голова ВР Володимир Гройсман та Президент Європейського парламенту Мартін Шульц підписали Меморандум про спільні рамки парламентської підтримки та підвищення інституційної спроможності ВР. Після чого у лютому 2016 року Місія Європейського Парламенту з оцінки потреб під головуванням Пета Кокса презентувала Доповідь та Дорожню карту щодо підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, а Ініціатива «Відкритий парламент» представила План дій відкритості парламенту. До цієї ініціативи увійшли народні депутати, працівники Апарату Верховної Ради, громадськість тощо.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий