Комітет ВРУ у справах ветеранів відхилив надання освітніх пільг учасникам бойових дій фото

Під час тижня роботи в комітетах, суб`єкти законодавчої ініціативи інтенсифікують свою законотворчу роботу. Видання "Грушевського,5" проаналізувало, що вони подали до Верховної Ради України у вівторок, 20-го жовтня.

Перш за все, Комітет Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю вирішив відхилити 2 законопроекти:

1. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо позбавлення оподаткування транспортних засобів, які надійшли як гуманітарна допомога сільським, селищним, міським радам.
2. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо надання додаткових освітніх пільг учасникам бойових дій.

Також зазначений комітет рекомендував до розгляду закон щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих. (Проект Закону №2556а про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих.)

Позафракційний депутут Дідич В. подав законопроект №3347 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення правил безпеки дорожнього рух. А нардеп від БПП Оксана Продан запропонувала диференціювати розміри штрафів виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. (Проект Закону №3350)

Уряд та Президент сфокусували свою увагу на ратифікації міжнародних договорів.

Кабмін подав Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про повітряні перевезення.

В той час, як Президент запропонував ратифікувати Протокол про внесення змін до Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі.

У підсумку дня, найактивнішим депутатом вівторка став позафракційний Володимир Парасюк, який подав від власного імені 2 законопроекти:

1. Проект Закону №3349 про внесення зміни до статті 96 Цивільного процесуального кодексу України щодо розширення переліку вимог, які можуть розглядатися в порядку наказного провадження.
2. Проект Закону №3348 про внесення змін до статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо підвищення доступності безоплатної вторинної правової допомоги для окремих учасників кримінального провадження.Загрузка...

Оставьте первый комментарий