Комітет ВР з правоохоронної діяльності відхилив законопроект про позасудову конфіскацію  фото

Сьогодні 13 квітня Комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності прийняв рішення рекомендувати зняття з розгляду законопроекту №4057 про спеціальну конфіскацію активів без вироку суду. Про це повідомила народний депутат Олена Сотник на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, комітет підготував постанову для прийняття рішення про те, що постанова ВР щодо прийняття законопроекту №4057 за основу втратило силу.

постанова.jpgпостано2.jpg


Нагадаємо,що Рада Європи оприлюднила коментар, відповідно до якого законопроект №4057 про позасудову конфіскацію в разі його прийняття Верховною Радою в його нинішньому вигляді суперечить багатьом вимогам Європейської конвенції з прав людини та протоколів до неї.

Представництво ЄС розкритикувало проект, заявивши, що Україна робить кроки до впровадження "жорсткого законодавства, без захисту права на чесний суд і право власності".

У свою чергу, комітет Верховної ради з питань національної безпеки і оборони, очолюваний Сергієм Пашинським, закликав прийняти законопроект №4057 про позасудової конфіскації.

читайте також: Закон о внесудебной конфискации противоречит правам человека


Загрузка...

Оставьте первый комментарий