Дерев`янко розповів про мету свого законопроекту, який розкритикували в ЄС фото

Народний депутат України Юрій Дерев`янко в кулуарах парламенту пояснив чому його законопроект №5318 розкритикували в Представництві ЄС в Україні. 

Відповідно до законопроекту №5318, всіх співробітників, підрядників і співробітників підрядних організацій, які отримують кошти "від програм міжнародної ... допомоги в сфері запобігання, протидії корупції (як безпосередньо, так і через третіх осіб)", хочуть зобов'язати вносити майнові декларації в єдиний реєстр декларацій осіб, уповноважених на здійснення функцій держави.

"Топ-питання для України - це боротьба з корупцією. Існує велика кількість організацій, які стали комітетами по боротьбі з корупцією, які присутні скрізь: у дорадчих органах, наглядових органах і вони ними прикриваються для того, щоб влада або хтось інший протягнув якогось негідника. Тому, ідея законопроекту дуже проста - підвищити довіру до цього процесу і унеможливити дискредитацію цієї діяльності".

Таким чином, Юрій Дерев`янко вважає, що законопроект направлений на те, щоб підвищити довіру до громадських організацій, які займаються антикорупційною діяльностю.

Читайте такожЩо нардепи говорять про спецконфіскацію грошей Януковича

Нагадаємо, Представництво Європейського Союзу в Україні оприлюднило терміновий коментар з приводу законодавчої ініціативи Юрія Дерев'янка, в якому стверджується, що законопроект направлений проти антикорупційних досягнень.

"Антикорупційні неурядові організації не прирівнюються до державних посадових осіб", - йдеться в повідомленні Представництва ЄС.

Депутат також висловив свою гіпотезу, стосовно такої реакції серед громадських організацій: "Можливо, це небажання якогось кола громадських організацій оприлюднювати майнові декларації. Треба приймати його в першому читанні або в повторному і доопрацьовувати, щоб всіх все влаштовувало. Наша основна мета - забезпечити довіру до антикорупційного процесу. Довіра вибудовується тоді, коли ви підзвітний і вам немає що ховати".
Загрузка...

Оставьте первый комментарий