Депутатів ВРУ штрафуватимуть за прогули фото

Голова Верховної ради Андрій Парубій підписав розпорядження, згідно з яким заробітну плату депутатові не нараховуватимуть у разі відсутності його на пленарному засіданні.

Про це він повідомив під час презентації змін до регламенту парламенту, передають Українські новини.
«З наступного пленарного тижня за невідвідування сесії зніматиметься заробітна плата... Якщо депутата не буде на робочому місці під час реєстрації, заробітна плата за цей день не нараховуватиметься», – сказав він. 

Крім того, Парубій повідомив, що апарат Ради і фракції передали йому списки депутатів, які систематично не присутні на засіданнях, і з ними проводитимуть роз'яснювальну роботу. 

Також він зазначив, що для розв’язання цього питання необхідний громадський тиск для збільшення ефективності роботи парламенту.

Нагадаємо, нещодавно Андрій Парубій презентував новий формат роботи парламенту, який має підвищити ефективність роботи народних депутатів. Головні пропозиції стосуються збільшення кількості пленарних тижнів з двох до трьох на місяць, а також перенесення години запитань до Уряду з п'ятниці на понеділок, збільшивши при цьому час на дебати до трьох годин.  Загрузка...

Оставьте первый комментарий