Депутати вимагають створити слідчу комісію щодо зв’язків президента з офшорами фото

Народні депутати від "Самопомочі", "Батьківщини" і "Радикальної партії" виступили з вимогою створити тимчасову слідчу комісію парламенту для розслідування причетності президента до офшорної компанії Intraco. Відповідну заяву зробив глава комітету з протидії корупції Єгор Соболєв, в понеділок 10 травня, на засіданні погоджувальної ради парламенту.

«Чим швидше ми створимо таку комісію для розслідування офшорних скандалів, для розслідування звинувачень в тому, що президент веде бізнес, що заборонено Конституцією України, тим швидше ми станемо на шлях нормальної демократизації парламенту і його відносин з президентом», - сказав Соболєв.

Слова депутат «Самопомочі» підтримала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Вона заявила: "На тлі цього йде, вибачте," порожній базар "про боротьбу з корупцією ... Негайно треба створити тимчасову слідчу комісію і розбиратися, що це за офшор, який під час війни під патронатом президента торгує з" Газпромом ". Чим торгує, як торгує, які гроші на цих офшорах осідають ".

Відмітимо, що заяви депутатів, перш за все, пов'язані з інформацією «Панамського архіву» в якій вказується на причетність соратника президента, заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенко до офшорної компанії Intraco. У ЗМІ повідомлялося, що в жовтні 2014 року ця компанія купила 500 тонн авіапалива у російської дочірньої компанії російського "Газпрому" - "Газпромнефть-АЕРО Шереметьєво". Також згідно з документами "панамського архіву", кінцевим бенефіціаром компанії Intraco є Сергій Зайцев - заступник гендиректора компанії "Рошен".Загрузка...

Оставьте первый комментарий