Депутати відмінили в`їзне мито для електромобілів фото

Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо скасування ввізного мита на електромобілі" №1674. За відповідне рішення проголосували 233 народних депутатів.

Законопроектом скасовується ввізне мито на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

У віддповідності з пояснювальною запискою, законопроект розроблено з метою охорони навколишнього природного середовища, забезпечення енергетичної незалежності України, спрощення доступу українського населення до новітніх розробок та технологій, покращення якості та зменшення вартості пасажирських перевезень в Україні. Завданням законопроекту є створення передумов для зменшення вартості, а відповідно і популяризації електромобілів в Україні.

Водночас, парламент не підтримав законопроект "Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування ввезення та постачання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами" №1912, який передбачає тимчасове, до 1 січня 2020 року, звільнення від оподаткування ПДВ електромобілів, які ввозяться. Даний законопроект відправлений на повторне друге читання.Загрузка...

Оставьте первый комментарий