Депутати схвалили зміни до законодавства щодо протидії нелегальній міграції фото

Сьогодні, 19 травня, Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства щодо удосконалення положень судового захисту іноземців та осіб без громадянств і врегулювання окремих питань, пов'язаних з протидією нелегальній міграції.

За проект закону №3159 проголосувало 228 народних депутатів.

Даний закон прийнятий для лібералізації візового режиму з ЄС. Ініціатором є Кабінет міністрів. У першому читанні проект закону був ухвалений ще рік тому.

Відповідно до закону, термін затримання іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, в пунктах тимчасового перебування не може перевищувати шести місяців.

Документ також дає визначення поняття "пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні".

Згідно із законопроектом, термін перебування іноземців та осіб без громадянства, затриманих за незаконне перебування в Україні, в пунктах тимчасового перебування не може бути більше 18 місяців (зараз - не більше 12 місяців).

Також пропонується дозволити Державній міграційній службі, Державній прикордонній службі та Службі безпеки України подавати до суду клопотання про вжиття заходів щодо забезпечення адміністративного позову про видворення іноземця з України.

Відзначається, що при наявності умов, при яких неможливо забезпечити примусове видворення в зазначені терміни, термін затримання може бути продовжений, але не більше ніж на 12 місяців.

Заступник голови комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Георгій Логвинський пояснює, що раніше не було механізму виконання рішення суду про видворення осіб з України.Загрузка...

Оставьте первый комментарий