Депутати підтримали законопроект про відповідальність за неякісну оборонну продукцію  фото

Депутати підтримали пропозиції президента Петра Порошенка про введення кримінальної відповідальності за порушення законодавства у сфері виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції та матеріально-технічного забезпечення для Збройних сил України.

Законопроект №1793 з пропозиціями президента набрав 227 голосів депутатів при мінімально необхідних 226. Відповідні зміни внесено до Кримінального кодексу, який буде доповнено статтею 114-2.

"Такі дії службових осіб всупереч встановленим законодавством правилам, стандартам або технічним регламентам у військовій сфері каратимуться позбавленням волі на строк п'ять-вісім років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до двох років", - відмічається у пояснювальній записці.

Такі дії, вчинені посадовою особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або спричинили матеріальний збиток у розмірі 10 і більше тис неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або зрив виконання військовим підрозділом оперативного завдання, тяжкі тілесні ушкодження, загибель людей, інші тяжкі наслідки каратимуться позбавленням волі на 8-10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до тьрох років.

Нагадаємо, що Великобританія передасть Збройним силам України 3,5 тис медичних наборів першої допомоги.

Сполучені Штати Америки передали Україні медичне обладнання на $ 2 млн і обладнання для військової зв'язку вартістю $ 21 млн.Загрузка...

Оставьте первый комментарий