Депутати ініціюють візовий режим з Росією  фото

5 лютого, до Верховної Ради було подано Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації (№4030).

Ініціатором законопроекту став перший віце – спікер ВРУ Андрій Парубій разом із групою депутатів.  На меті цієї постанови скасування безвізової угоди, задля перешкоджання потрапляння диверсійних груп в Україну з території РФ.

На своїй сторінці в Facebook, Парубій повідомив: "Зареєстрував з Ігорем Лапін і колегами депутатами постанову про припинення Угоди про безвізовий режим між Україною і Росією. Давно переконаний, що це абсолютно необхідно. Ще будучи секретарем РНБО не раз виступав з цією ініціативою. На жаль, тоді моя позиція не була підтримана"

Віце – спікер зазначив : "Необхідно контролювати кожного представника країни-агресора, який хоче потрапити в Україну. Ми не маємо права навіть допустити можливість, щоб через безвізовий режим на нашу територію потрапляли ворожа агентура і диверсійні групи. Прокаженим – карантин. Тому тримаємо фронт, зміцнюємо боєздатність і вводимо візи".

Оскільки, законопроект лише поданий до парламенту, повний текст документа досі не опублікований.Загрузка...

Оставьте первый комментарий