Депутат Звягільський навчить як не працювати, але отримувати заробітну плату фото

Представник "Опозиційного блоку" Юхим Звягільский, єдиний парламентар, який обіймає посаду депутата усі вісім скликань ВРУ. Досвідчений нардеп може дати декілька уроків, як не працювати, але отримувати заробітну плату. 

Нардеп не подав жодного депутатського запиту та законопроекту за рік. Виступив 2 рази з місця в листопаді 2014 та у січні 2015-го рр. За даними електронної реєстрації, Юхим Леонідович відвідав сесійну залу парламенту VIII скликання, 25 разів. Однак, письмова реєстрація демонструє, що депутат доволі часто буває в будівлі ВРУ й систематично отримує заробітну плату. Так, нардеп отримав заробітну плату народного депутата згідно 75 пленарних засідань. 

Читати також: Як нараховують заробітну плату депутатам та куди йдуть кошти? 


Така різниця у показниках часто свідчить, що депутати забувають реєструватися в залі, чи то систематично запізнюються на електронну реєстрацію. Тому, видання "Грушевського,5" проаналізувало активність депутата під час голосування.

Так, парламентар з Донеччини,  17 разів скористувався своєю карткою в залі у період з листопада 2014-го по лютий 2015-го. Навесні депутат жодного разу не проголосував в залі, адже був відсутній. Далі, найдосвідченіший парламентар ВРУ, скористався карткою у червні та липні - 3 та 25 рази, відповідно.

Нагадаємо, що в середньому за пленарний день ВРУ відбувається 40-50 голосувань.

Дані за вересень демонструють, що Юхим Леонідович щодня був присутній у Раді, однак дійшов до сесійної зали лише один раз, 16 вересня. Єдина активність депутата восени 2015-го року виглядає так: 


проголосував.jpg

Цікаво, що нардеп жодного разу за рік не проголосував проти того чи іншого рішення ВРУ.

Нагадаємо, що депутат від "Опозиційного блоку" заробив більше 12 млн грн за 2014 рік, згідно даних Декларації про доходи.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий