БПП та "Народний фронт" збираються підтримати зняття недоторканності з Онищенка фото

Народний депутат від фракції БПП Олексій Гончаренко заявляє, що його політсила збирається проголосувати за зняття недоторканності з депутата Олександра Онищенка. 

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці. 

"Фракція БПП щойно на своєму засіданні ухвалила рішення підтримати зняття недоторканності з народного депутата Онищенка, а також дати згоду на його затримання і арешт. Єдине правильне рішення!" - написав він.

У той же час інший депутат БПП Світлана Заліщук повідомила, що голосування щодо Онищенка буде першим питанням порядку денного у вівторок.

"Пан Ігор (Ігор Гринів, голова фракції - ред.) Закликав фракцію голосувати " за" всі три рішення - притягнення до відповідальності, дозвіл на затримання та арешт. На питання, чи є заперечення, - жоден депутат не виступив проти. Однак на засіданні лише третина депутатів. Повна картинка буде зрозуміла завтра в залі. Недаремно Онищенко завбачливо поїхав до Москви. Очевидно, що не переконаний, чи спрацюють його "інвестиції" в парламенті", - написала вона на Facebook.

У той же час нардеп від БПП Сергій Лещенко вважає, що Онищенко зможе уникнути відповідальності.

"Мій прогноз такий, що завтра у парламенті буде катастрофа - проголосують за згоду на притягнення Онищенка до відповідальності, але не дадуть голосів за його затримання та арешт. А воно працює тільки в зв'язці, бо без дозволу на затримання та арешт не існує жодного способу впливу на депутата. Тобто парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності. Рада доведе свій статус закритого елітарного клубу, члени якого мають недоторканність від будь-якого кримінального переслідування", - пояснив політик.

Також, одностайно голосувати за надання згоди Верховної Ради на зняття недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності та арешт депутата Олександра Онищенка вирішила фракція "Народний фронт". Про це заявила заступник голови фракції Вікторія Сюмар у понеділок увечері за результатами засідання фракції.

"Було обговорення аргументів антикорупційного бюро та подання, яке було внесено до парламенту. І фракція зійшлася на позиції, що в даному випадку парламент не є слідчим органом. Ми повинні продемонструвати позицію, що парламент готовий дати правосуддю можливості відбутися", - сказала Сюмар, цитує її прес-служба.

При цьому вона зауважила, що жоден з членів фракції не виступив проти чи утримався від такого рішення.

Окрім того, керівництво оголосило мобілізацію фракції "Народний фронт" задля голосування. "Про це просив особисто і лідер партії Арсеній Яценюк, тому я думаю, ми дамо всі 100 % голосів",- наголосила вона.

Як відомо, Онищенко у неділю, 3 липня, перебував у Москві, де дивився футбольний матч між збірними Франції і Ісландії.

Депутата підозрюють в організації схеми з розкрадання державного газу у великих масштабах.

Він своєї провини не визнає.Загрузка...

Оставьте первый комментарий