Апарат Верховної Ради України готується запустити в першому кварталі 2016 року модернізовану систему електронного врядування, заявила народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Світлана Заліщук.

"Виконувач обов'язків (керівника - ІФ) апарату парламенту Володимир Слишинський зі своїми хлопцями показав мені модернізацію, яка готується до запуску вже у першому кварталі. В першу чергу це стосується електронного врядування. Бачила, як працюють нові сканери, що перетворюють за лічені хвилини купу паперу в компактний електронний файл", - написала С.Заліщук на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

За її словами, також триває підготовка приміщень парламентських комітетів до проведення онлайн-трансляцій засідань.

"Регламентний комітет уже рік саботує винесення на голосування нашого закону щодо вирішення цього питання. Схоже, апарат виявиться більш прогресивним і запустить цю норму в обхід депутатів-ретроградів", - зазначила нардеп.

За її словами, є ще низка інновацій, які має представити голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

"Рада дає хорошу заявку на 2016 рік стати наймодерновішим органом влади. Треба віддати належне Гройсману та його апарату. Вони зробили це у Вінниці. Вони роблять це в Раді", - написала С.Заліщук.Загрузка...

Оставьте первый комментарий