Радикальна партія Олега Ляшка виключила Андрія Артеменка зі складу фракції.

"Рішення фракції Радикальної партії Ляшка - виключити Андрія Артеменка зі складу фракції і вимагати від нього скласти мандат, отриманий за списком РПЛ", - написав член фракції Андрій Лозовий на своїй сторінці у Facebook.


Нардеп Артеменко під час виборів був 16 у списку Радикальної партії. Він є заступником голови комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції.

Лідер РПЛ Олег Ляшко обіцяє ініціювати розслідування щодо так званого мирного плану народного депутата Артеменка.

"Я вважаю, що це має бути предметом розслідування СБУ -  появи цієї публікації, тому що йдеться про зазіхання територіальної цілісності. Я не виключаю, що за цим стоять антиукраїнські сили: Льовочкін, Бойко, Медведчук, Онищенко і інші".

На уточнення журналістів, чи Ляшко звернеться з цього приводу до СБУ, політик заявив: "Я вже ініціюю розслідування СБУ. І тому Артеменко має здати мандат". В свою чергу пан Ляшко представив свій план вирішення конфлікту з РФ. Посилання на нього нардеп виклав на своїй сторінці у  у Facebook.

Раніше газета The New York Times повідомила, що нардеп з фракції Радикальної партії Ляшка Андрій Артеменко передав колишньому раднику президента Дональда Трампа Майклу Флінну план нормалізації відносин між Україною і Росією для скасування санкцій.

Цей план передбачає виведення всіх російських військ зі Східної України і референдум про передачу Криму в аренду Росії на 50 або 100 років.

Також Артеменко начебто передав у США докази корумпованості президента України Петра Порошенка. Артеменко заявив, що отримав схвалення свого плану з боку помічників президента РФ Володимира Путіна.Загрузка...

Оставьте первый комментарий