У Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики відбулася нарада з питань фінансування в 2018 році видатків публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та системи іномовлення України Міністерства інформаційної політики України. 

Захід відбувся за участі голови Комітету Вікторії Сюмар, народних депутатів – членів Комітету, керівника ПАТ «НСТУ» Зураба Аласанії, членів наглядової ради ПАТ «НСТУ», Державного секретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденка, керівників телеканалу іномовлення України «UA|TV» та Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»..

Під час наради голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія інформував народних депутатів України, членів Комітету, що відповідно до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», «держава забезпечує належне фінансування НСТУ, яке передбачається окремим рядком у Державному бюджеті України та становить не менше 0,2 відсотка видатків загального фонду Державного бюджету України за попередній рік». 

Отже, кошти, які враховані при розподілі видатків Державного бюджету України на 2018 рік Держкомтелерадіо за бюджетною програмою 1701080 «Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України» в сумі 776 563,1 тис. грн є недостатніми. Тому, за зазначеною бюджетною програмою необхідні додаткові кошти для створення контенту та розвитку суспільного телерадіомовлення України.

Державний секретар МІПУ Артем Біденко інформував, що у 2018 році заплановано подальший розвиток системи іномовлення України, що включає в себе: посилення новинного блоку мовлення телеканалу «UA|TV», розширення мережі корпунктів, підписка від провідних інформаційних новинних агентств, а також розширення географії проектів, започаткування інтернет-радіо. 

Також було поінформовано, що в Укрінформі планується розширення закордонної кореспондентської мережі.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий