Рада прийняла проект постанови про місцеві вибори фото

Рада прийняла проект постанови «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році (25 жовтня)».

Після обговорення в комітетах та безпосередньо в самій сесійній залі Верховної Ради, депутатами було прийнято проект постанови №2148а  «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році (25 жовтня)».

Верховна Рада прийняла проект постанови в першому читанні. Передбачено, що ЦВК  зможе скасовувати вибори на територіях, де є загроза безпеці життю громадян, загроза терористичного акту та неможливості проведення виборів згідно норм ОБСЄ.

Слід зазначити, що законопроект був прийнятий з урахуванням поправок лідера «Блоку Петра Порошенка» Юрія Луценка, та народного депутата Руслана Князевича. Ляшко запропонував взагалі відмінити вибори в Донецькій та Луганській областях до повного звільнення їх від окупаційних військ.

Однак, депутати "Самопомочі", "Опозиційного блоку"" та "Батьківщини" розкритикували дану пропозицію, зауваживши, що не можна позбавляти конституційного права громадян на волевиявлення.Загрузка...

Оставьте первый комментарий