Зміни до податкового кодексу та місцеві вибори на порядку денному фото
Відкриваючи засідання Верховної Ради, Володимир Гройсман попросив парламентарів та членів уряду вшанувати хвилиною мовчання жертв збитого Боїнгу МН17.

Сьогодні до порядку денного включено Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік". Зміни до податкового кодексу щодо питань перехідного періоду системи електронного адміністрування. В першому читанні внесено проект постанов про призначення чергових виборів депутатів місцевих та сільських рад, а також міських голів  25 жовтня 2015 року.

Проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку переміщення товарів до, або з  району проведення антитерористичної операції". В другому читанні розглянуть проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального забезпечення військовослужбовців та їх сімей», а також щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб.

Також після відкриття засідання Верховної Ради, Прем’єр-Міністр України Арсеній Яценюк, звітував перед урядом та парламентом з приводу робочої поїздки до США і участі уряду в першому спільному україно-американському інвестиційному форумі. Арсеній Петрович відзвітував щодо підписання угоди «Про зону вільної торгівлі» між Україною та Канадою, та про перемовини з Прем’єр-Міністром Великобританії щодо україно-британських відносин.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий