В Україні таємно слідкуватимуть за суддями фото

Верховна Рада ухвалила зміни до Кримінально-процесуального кодексу, якими дозволяється проведення таємних слідчих дій щодо суддів, працівників суду і правоохоронних органів.


Також негласні слідчі дії дозволено проводити у приміщеннях суддів. Цей закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення. За рішення №2500 з другої спроби проголосували 230 народних депутатів. Згідно з ухваленими змінами, негласні слідчі дії також можна проводити у приміщеннях судових та правоохоронних органів.


Отримали можливість на надання дозволу на проведення таємних слідчих дій суддя Апеляційного суду Автономної республіки Крим, апеляційного суду області, міст Києва та Севастополя поза межами територіальної юрисдикції органу досудового розслідування, який проводить досудове розслідування.


Розгляд клопотань про надання дозволу на проведення негласних слідчих дій може проводити слідчий. Документ передбачає, що у такому разі слідчий, прокурор звертається з клопотаннями про надання дозволу на проведення негласних слідчих (розшукових) дій до слідчого судді апеляційного суду, до територіально наближеного апеляційного суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування.Загрузка...

Оставьте первый комментарий