Арсеній Яценюк звітує перед США фото

У Вашингтоні розпочався перший українсько-американський інвестиційний форум Українська делегація на чолі з Прем’єр Міністром України Арсенієм Яценюком та Міністром Фінансів Наталією Яресько, прибула у Вашингтон на переговори з американськими урядовцями та інвесторами. Слід зазначити, що на форумі, українські урядовці планують представити інвесторам більше п’ятисот об’єктів державної власності. Всі об'єкти планують приватизувати, а вилучені кошти мають бути перенаправлені на соціальні проекти. 

Також важливим пунктом перемовин української сторони є звітування перед представниками уряду США та іноземними інвесторами, щодо проведення реформ в Україні, зокрема в економічній сфері. Адже успішне проведення урядом реформ та розбудова сучасного законодавства за міжнародними та європейськими стандартами, є основним чинником співпраці кредиторів та інвесторів з українською стороною. І це логічно, оскільки інвестори потребують правових гарантій своїх фінансових вливань в економіку України. В ході візиту Арсенія Петровичу Яценюка до США основні елементи організації Українсько-американського бізнес-форуму були обговорені з Міністром торгівлі США П.Пріцкер.

У ході роботи форуму будуть представлені вжиті Урядом кроки, спрямовані на покращення інвестиційного та ділового клімату України, а також презентоване бачення економічного майбутнього нашої держави. Під час заходу представники американських ділових кіл поділяться своїм поглядом на першочергові заходи, що мають бути реалізовані в Україні з метою заохочення розвитку приватного сектору економіки. Українсько-американський бізнес-форум покликаний сприяти поглибленню торгівельно-економічних відносин між нашими державами та залученню американських інвестицій в економіку Української держави.

«Майбутнє України – вже в Україні. Всі ці іноземні бізнеси, вони вже там працюють, але вони мають розширюватись, почати наймати на роботу людей, почати інвестувати. Як тільки вони почнуть інвестувати, інші інвестори надійдуть і це станеться, коли буде стабільність, коли відбудеться реструктуризація національного боргу, коли гривня трохи стабілізується, і буде більше реформ. Ми сподіваємось, що у наступні півроку варто очікувати великих покращень від уряду України, тоді інвестори почуватимуться більш комфортно і почнуть розширюватись», - зазначив президент американсько-української ділової ради (USUBC) Морґан Вільямс.

Фото zn.uaЗагрузка...

Оставьте первый комментарий