Рада створила ТСК для розслідування інциденту в Мукачево фото

Верховна Рада створила спеціальну комісію з народних депутатів, яка займатиметься розслідуванням інциденту в Мукачево. Головою комісії призначений Микола Паламарчук, депутат від Блоку Петра Порошенка.

Відкриваючи пленарне засідання у вівторок 14.07, Голова Верховної Ради України, заявив, що: «Події у Мукачево кинули виклик державності, і винні мають понести відповідальність, за якими би гаслами, погонами або званнями, службами, громадськими формуваннями, вони не ховалися».

Слід зазначити також, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив звільнити всіх працівників Закарпатської митниці. Відповідне доручення отримав голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.В той час, як “Правий сектор” звинувачує місцеву міліцію у співробітництві з криміналітетом і вимагає відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та притягнення до відповідальності Закарпатського керівництва МВС та місцевих бандформувань.Загрузка...

Оставьте первый комментарий