46% депутатів-мажоритарників жодного разу не взяли участь у роботі місцевої влади – Опора фото

В рамках національного форуму «Як змінилась Верховна Рада за півтора року роботи», Громадянська мережа «Опора» презентувала аналіз діяльності депутатів-мажоритарників. Моніторинг грунтується на аналізі 3-місячної роботи парламентарів, повідомляє керівник проекту Олена Рибій.

Повідомляється, що всього була проаналізована діяльність 105 депутатів.

Згідно з результатами моніторингу , 46 % депутатів - жодного разу не брали участі у засіданнях органів місцевої влади.  Ще 39 % - не подали жодного запиту щодо проблем свого округу.

Опора відмічає, що 27 % депутатів жодного разу не проводили зустрічі з громадянами 

За три місяці роботи, 19 % депутатів не опублікувало звіти своєї діяльності, а 18 % навіть жодного разу не відвідали округ.

Ck096Y2WEAQqb9g.jpg

Як розповідає голова правління Громадянської мережі Опора Ольга Айвазовська, також було проаналізовано голосування депутатів у Раді.

Депутати, які більше інших не підтримують позицію фракції під час голосувань у парламенті: Віталій Чепинога - 77 % проти лінії фракції, Денис Дзензерський - 59 % голосувань врозріз позиції фракції НФ, Андрій Кожемякин - 28 % голосувань, що не співпадають з позицією фракції Батьківщина, Тетяна Острикова- 29 % врозріз фракції Самопоміч, Ігор Шурма - 56 % неспівпадінь, Артем Витко – 26%.Загрузка...

Оставьте первый комментарий