Щоб стати народним обранцем одного бажання замало. Задля отримання крісла у Верховній Раді потрібно почати з малого. Першою та найбільш перспективною політичною сходинкою на цьому шляху, є посада помічника народного депутата. Саме тому ми підібрали п’ятірку народних обранців, які розпочали свою політичну кар’єру саме так. 

638539_735_1200-e1453398297424.jpg


1. Геращенко Ірина Володимирівна 

Журналіст за освітою, розпочала свою політичну кар’єру в 4-му скликанні Верховної Ради. Обіймала посаду помічника на громадських засадах, лідера Блоку «Наша Україна», в подальшому Президента України Віктора Ющенко. З 2014 року, у 8-му скликанні - народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенко». 

998b2e97994423bf8d8b31c933640a1c_XL.jpg


2. Ар'єв Володимир Ігорович 

Журналіст, керівник та автор програми «Закрита зона» на «5-му каналі». Політичну кар’єру розпочав в 4-му скликанні з посади помічника депутата на громадських засадах, від Блоку Віктора Ющенко «Наша Україна» Юрія Павленко, який нині є депутатом «Опозиційного блоку». Депутатські повноваження отримав в 2007 році, як обранець від Блоку «Наша Україна - народна самооборона». У 8-му скликанні - депутат від Фракції «Блок Петра Порошенка». 

197245.jpeg


3. Прокопів Володимир Володимирович

Заступник міського голови. Секретар Київської міської ради. Кар’єру у великій політиці розпочав з помічника депутата Виборчого Блоку Юлії Тимошенко - Віталія Терентійовича Коржа, 4 скликання. У 5-му та 6-му скликаннях був помічником-консультатном народного депутата Матвієнко Анатолія Володимировича («Наша Україна» та «Наша Україна-народна самопоміч»). У 7-му скликанні став помічником на громадських засадах, народного депутата, згодом Президента України Петра, - Петра Порошенка. 

14367-1_large.jpg


4. Гопко Ганна Миколаївна 

Громадський діяч, журналістка, активний борець з проблемою паління в Україні. В політичному житті з 2007 року в якості помічника, на громадських засадах, народного депутату від Блоку Юлії Тимошенко Ветвицького Дмитра Олексадровича. У 7-му скликанні була помічником народного депутата від Партії «УДАР» Віталія Кличка - Розенка Павла Валерійовича. З 2014 року обрана народним депутатом від партії «Об’єднання «Самопоміч». 

maxresdefault-4.jpg


5. Фірсов Єгор Павлович

Політик, наймолодший депутат України 7-го скликання. Розпочав свою кар’єру з помічника народного депутата 6-го скликання Ірини Геращенко. У 7-му скликанні став помічником народного депутата від Блоку Віктора Ющенко «Наша Україна» Гурвіца Едуарда Йосиповича. З квітня 2014 року став народним депутатом 7-го скликання. Свою депутатську роботу сфокусував на боротьбі із сепаратизмом в Донецькій області. У 8-му скликанні входив до складу Комітету з питань європейської інтеграції. Наразі, разом з Миколою Томенко позбавлений фракцією БПП мандату народного депутата, проте політична кар’єра на цьому лише починається. Загрузка...

Оставьте первый комментарий