Зустріч Порошенко з Лагард наближує Україну до наступного траншу  фото

"Я думаю, це була дуже позитивна дискусія, яка, я сподіваюся, наблизить нас до Меморандуму, над яким працюють наші команди, і я сподіваюся, цей процес завершиться успішно", - повідомила вона журналістам після переговорів з президентом України Петром Порошенком у Давосі.

Вона також поінформувала, що зустріч пройшла дуже продуктивно, на переговорах обговорювалися питання економічного розвитку в Україні. "Ми обговорили хід реформ в Україні та прийняття бюджету на 2016 рік", - додала К.Лагард.

В свою чергу Президент Порошенко зазначив: "Вдячний Крістіні Лагард за послідовну підтримку України в ці важкі часи, зокрема реформ, які ми розвиваємо разом з МВФ. Ця співпраця допомагає нам стабілізувати банківську систему, реструктурувати борг."

Нагадаємо, що МВФ при прийнятті рішення про надання Україні чергового - третього траншу, буде оцінювати виконання всіх попередніх умов і структурних маяків, виконання яких має термін до кінця грудня 2015 року. У разі успішного виконання таких умов рада директорів Фонду може провести збори по виділенню третього траншу ЕFF в кінці січня - лютому.Загрузка...

Оставьте первый комментарий