Заступник мера Києва Володимир Прокопів прокоментував появу проспекту Бандери  фото

Заступник мера Києва Володимир Прокопів прокоментував перейменування Московського проспекту у проспект Степана Бандери. На Сніданку «Грушевського,5» політик заявив, що перейменування повинно було відбутись ще 1991 році. 

«З одного боку, я розумію, що мабуть, різкі рухи є не на часі. Це потрібно робити, але у мирній спокійній країні, де це не буде ділити суспільство. Це з одного боку. З іншого боку, ми цього не зробили у 1991 році, коли це потрібно було зробити», - сказав Прокопів. 

«Декомунізацію повинен був прийняти і виконати уряд 1991 у році і тоді наше покоління формувалося би в зовсім іншому інформаційному просторі. Через те, що ми дозволили залишитись ідеології, інформаційному простору і дотягнули до 2014 року, через те маємо великі проблеми», - підкреслив він.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 липня, відбувся Сніданок «Грушевського,5» гостем якого був заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів.

В наступну п’ятницю, 15 липня, на нашому традиційному сніданку гостем буде Генеральний Директор МС Doctor Sam Сам Аганов.Загрузка...

Оставьте первый комментарий