Економіка Російської Федерації зазнала чималих втрат через санкції Заходу, однак якщо глава Кремля Володимир Путін продовжить проводити агресивну військову політику на Заході можуть боляче вдалити по Росії, відключивши її від міжнародної системи грошових переказів SWIFT.

Таку точку зору висловив директор "Міжнародного фонду Блейзера" в Україні Олег Устенко і додав, що такий крок буде набагато страшнішим для Путіна, аніж санкції.

"У Заходу завжди залишається козир у вигляді можливості відключення від SWIFT. Це згубно вплине на банківську систему будь-якої країни. Я не бачу можливості розширення санкцій, наприклад на експорт озброєння. Кому вона продає зброю ‒ не західним країнам, які можуть накласти санкції. Але я бачу інші питання, такі як оголошення парламентом імпічменту президенту Венесуели. Я бачу проблеми, адже це був найбільший споживач російської військової техніки, а це кілька мільярдів доларів експорту. Подібного виду зрушення в основних споживачів російського озброєння можуть викликати реакцію", ‒ повідомив Устенко для видання "Радіо Свобода".

Також він пояснив, що Росія має два рефервних фонди, тому навіть якщо санкції проти Кремля посилять, вона ще довго зможе залишатися на плаву.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що кремлівський реванш "лівих" з тріском провалився.Загрузка...

Оставьте первый комментарий