Виключати військовий наступ Росії не варто, однак якщо Україна збільшить у своєму арсеналі кількість ракет середньої давності - він взагалі стане неможливим.

Таку точку зору висловив екс-міністр закордонних справ і український дипломат Володимир Огризко, зазначивши при цьому, що стримувати Росію стає  важко.

"Ми не можемо нічого виключати, говорячи про країну, яка найбрутальнішим чином порушила всі можливі норми міжнародного права. Тому я не став би говорити, що такий сценарій виключений. Це було б просто безвідповідально. А стримувати Росію може тільки одне — розуміння, що наслідком цієї агресії буде така відповідь, яка надзвичайно дорого коштуватиме російській армії і не лише їй. Мені здається, що найкращою відповіддю потенційній загрозі було б створення ракет середньої дальності, які б могли накривати об’єкти на всій європейській частині території Росії. Тоді шансів для такої агресії, для такого наступу було б значно менше", - повідомив Оргизко для видання "Главред".

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло про те, що Кремль маніпулює катастрофою Ту-154.Загрузка...

Оставьте первый комментарий