За відставку уряду можуть проголосувати повторно  фото

У Верховній Раді України, від 17 лютого зареєстрували два проекти постанови про повторне голосування за відставку Кабінету міністрів.

Перший проект Постанови про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 року за проект Постанови "Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України) та проведення повторного голосування №4093.

Ініціаторами цієї постанови стали народні депутати Олена Сотник, що представляє «Самопоміч» та Ігор Луценко з «Батьківщини».

Другий проект Постанови про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 16 лютого 2016 роки за основу і в цілому проекту постанови про відповідальність Кабінету міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету міністрів України) і розгляді проекту відповідно до процедури, передбаченої законом України «Про регламент Верховної Ради України» № 4092.

Його ініціаторами стали позафракційні депутати Олег Мусій, Дмитро Добродомов, Богдан Матковський та представник БПП Андрій Антонищак.

Нагадаємо, що 16 лютого Верховна Рада України кількістю 247 нардепів висловила недовіру уряду. Але натомість не підтримала проект постанови №4080 "Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)", набравши лише 194 голоси з необхідних 226. Таким чином, уряд не відправили у відставку.

Відмітимо, що відповідно до регламенту Верховної Ради до кінця поточної сесії парламентарії не можуть знову розглядати питання про відставку Кабміну, що означає, що уряд отримав імунітет до вересня 2016 року.Загрузка...

Оставьте первый комментарий