Колишній президент-втікач Віктор Янукович втік у Крим з України разом із своєю коханкою Любов'ю Полежай за допомогою російського спецназу. На півострові до біглого екс-президента вже приєднались екс-прокурор Віктор Пшонка і колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Про це йдеться в протоколі допиту свідків, який був зачитаний в столичному Печерському суді, новину передає "Преса України".

Повідомляється, що зазначені показання дав один зі співробітників Державної охорони. За його словами, 21 лютого 2014 року біля 23.00 по радіозв'язку було повідомлено про те, що Янукович екстрено покинув свою резиденцію в Межигір'ї. Після цього Янукович був помічений в міській адміністрації Харкова, де він давав інтерв'ю.

Днем того ж дня, вказує свідок, Янукович і Полежай сіли в заздалегідь підготовлений вертоліт. Після цього біглий президент був помічений в Запорізькій області, звідки російський спецназ допоміг йому дістатися до Криму. На самому півострові Януковича очікували Пшонка і Захарченко.

З Криму Янукович і його соратники вилетіли до Росії, проте пізніше Янукович один повернувся до Криму. Свідок стверджує, що в Криму на території однієї з військових частин сталася зустріч з співробітниками державної охорони.

"Янукович запропонував тим, хто хоче, відправитися з ним. Передав заяву про відмову від державної охорони комусь із охоронців. Ті, хто захотів їхати з Януковичем, - поїхали з ним, перед тим написавши заяву про звільнення зі служби безпеки президента і здавши зброю", - розповів свідок.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Україна швидко відіб'є наступ Росії.Загрузка...

Оставьте первый комментарий