У "Народному фронті" та БПП існує негласна установка не надавати розголосу "справі Пашинського", оскільки обидві політсили прагнуть зберегти крихкі залишки коаліції у цьому році.

Про це йдеться у матеріалі видання Ліга.net.

Автор наголошує, що єдине, що досить відчутно вдарило по парламентській більшості з початку року - це одіозна пригода Сергія Пашинського в переддень Нового Року. І в БПП, і в НФ є негласна установка зберігати мовчання з цього епізоду, роблячи вигляд, що "слона в кімнаті немає". Але і в президентській силі і серед фронтовиків погоджуються з тим, що опоненти спробують вичавити максимум з цієї історії.

Повідомляється, що тема розколу НФ на групи Яценюка - Парубія - Авакова - Турчинова заморожується до кращих часів в інтересах єдності коаліції. Розвал коаліції загрожує БПП втратою у вазі, а для фронтовиків в цілому може означати політичну смерть.

Як відомо, 31 грудня Пашинський із дружиною в темну частину доби мало не врізався в авто, яке зламалося на дорозі. Двоє чоловіків у цей момент намагалися відтягнути машину з проїжджої частини. Почалася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що Пашинський погрожував пістолетом одному з чоловіків, який у відповідь розбив об голову депутата пляшку слабоалкогольного напою. Пашинський вистрелив кривдникові в ногу, однак стріляв з метою самооборони чи першим дістав пістолет заради залякування і погроз – наразі невідомо. Свідчення учасників конфлікту щодо цього різняться.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Порошенко зробив важливу заяву щодо Криму.Загрузка...

Оставьте первый комментарий