З понеділка ПАТ «Укрзалізниця» зобов’язана в он-лайн режимі надавати дані щодо наявності тяги, рухомого складу, заявок на вантажні перевезення тощо, - Володимир Омелян фото

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час наради щодо забезпечення ПАТ «Укрзалізниця» перевезень зернових вантажів та вантажів металургійної промисловості за участі народних депутатів України, зокрема, Голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослава Дубневича, керівництва ПАТ «Укрзалізниця», представників Міністерства аграрної політики та продовольства, Української Зернової Асоціації, представників провідних підприємств-членів Української Зернової Асоціації, Української асоціації підприємств чорної металургії, Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції, підприємств гірничо-металургійного комплексу, експедиторів тощо. 

«З боку Міністерства інфраструктури є повна підтримка дій Укрзалізниці в контексті кадрового очищення, публічності, запровадження прозорих, ефективних механізмів взаємодії з бізнесом. З понеділка Укрзалізниця зобов’язана в он-лайн режимі надавати дані щодо наявності тяги, рухомого складу, заявок на перевезення тощо, щоб всі учасники ринку бачили, що розподіл вагонів для перевезення тих чи інших вантажів відбувається адекватно, пропорційно, немає перегинів в ту чи іншу сторону», - наголосив В.Омелян.

«По-друге, в разі виявлення корупційних дій співробітниками УЗ, або навіть якщо буде підозра щодо таких дій, такі працівники будуть негайно звільнені, незалежно від їхніх посад», - підкреслив Міністр інфраструктури України.

Також він наголосив: «По-третє, ми маємо суттєву проблему з перевезенням зернових, і всі дії зараз повинні бути спрямовані на те, щоб зменшити кількість днів, протягом яких обертається вагон, відпрацювати максимально зручні графіки транспортування вантажів. Я сподіваюсь, що бізнес спільно з УЗ відпрацює такі механізми, ми знімемо напругу і будемо чітко планувати свої подальші кроки. Ще раз наголошую: Укрзалізниця не є політичним механізмом чи місцем для політичних компромісів – це економічний механізм, який вливає на економіку всієї держави, тому всі дії мають бути прозорими, зрозумілими і ефективними».Загрузка...

Оставьте первый комментарий