Ющенко назвав умову вирішення конфлікту на Донбасі


12.08.2017 21:58:00Без участі США у врегулюванні ситуації в Україні, такого роду конфлікти, як російська окупація в Криму і на Донбасі, не вирішуються.

Таку думку висловив третій президент України Віктор Ющенко у коментарі виданню "Сегодня.ua".

"У 1994 році ми добровільно передали 1300 ядерних ракет з 10-ю боєголовками кожна, а це арсенал більший, ніж французький, британський і китайський разом узяті. Ми сподівалися, що робимо велику світову місію, ставимо крапку в Холодній війні, ми вважали що отримали фундаментальних партнерів, які володіють ядерною парасолькою. Ці відносини на сьогоднішній день є суперактуальними. Коли ми говорили про шість конфліктів в східній Європі, за п’ятьма з них не стоїть ніякої гарантії жодної країни світу. за територіальну цілісність України підписалося п'ять ядерних країн світу", – повідомив екс-президент.

Як відомо, за словами другого президента незалежної України Леоніда Кучми, Росія хоче створити на Донбасі ще один заморожений конфлікт. 

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Експерт назвав сценарій швидкого звільнення Донбасу.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров