Юрій Стець: «Україна потребує розвитку інформаційного простору та налагодження комунікації між владою та суспільством» фото

Сьогодні, 10 червня, відбулася конференція #UA_IS «Становлення інформаційного суспільства України: держава, суспільство, приватний сектор», організована Міністерством інформаційної політики України.

В умовах гібридної війни, що ведеться зараз проти України, нагальною потребою стає не тільки розвиток інформаційного простору в країні, але й реформи в інформаційній сфері.

Наразі серед найголовніших задач МІП є реформа урядових комунікацій, мета якої вибудувати ефективну систему взаємодії між різними гілками влади та суспільством. На цьому наголосив, відкриваючи конференцію, Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

"Робота з інформацією є найбільш нагальною потребою під час сьогоднішніх викликів у нашому суспільстві. Метою конференції є донесення до цільової аудиторії інформації про основні проблеми та виклики, на які потрібно вчасно реагувати, об’єднувати зусилля усім ключовим гравцям інформаційного простору держави для їх вирішення», – сказав Міністр інформаційної політики.Загрузка...

Оставьте первый комментарий