Яценюк відзвітував за роботу уряду за рік фото
Під час години запитань до уряду в парламенті за рік роботи, відзвітував прем`єр-міністр країни Арсеній Яценюк.

"Протягом цього року ми багато що зробили", - зазначив він.

Що було зроблено і який порядок денний на 2016 рік, за словами Яценюка:

- Було сформовано нову українську владу, якої фактично не було.

- На єдиному казначейському рахунку рік тому було 108 тис грн, сьогодні надходження збільшені до 40%, зокрема завдяки бюджетній децентралізації. Сьогодні загалом - 95 млрд грн. "Це дозволяє тримати політичну та економічну стабільність в країні".

- Золотовалютні резерви. Обсяг складав 6 млрд дол. Сьогодні - 13млрд дол.

- Борги. Коли ми прийшли до влади, заборговаість по зовнішнім зобовязанням складала 73 млрд. дол. "Не ми брали ці борги". Провели реструктуризацію. На сьогоднішній день - зовнішній борг складає 66 млрд. дол. "Тобто, ми навчились брати кредити і зменшувати борги".

- Проведено реструктуризацію українських Ощадбанку та Укрексімбанку. Також, реструктуризовано заборгованість Укрзалізниці, Укравтодору.

- Щодо економічного зростання. "Коли протягом 4 років спостерігається економічне падіння, вперше за минулий квартал можна спостерігати зростання ВВП на 0,7%".

- Соціальні стандарти. "У вересні нам вдалося збільшити соціальні стандарти на 13 і 19% відповідно. 12,5 млн громадян отримали додаткові надходження. На наступний рік плануємо збільшити соцстандарти на 12%". Яценюк запевнив, що в наступному році підвищення соціальних стандартв скомпенсує підвищення цін.

- Було запроваджено ринкові і зважені тарифи . "Я взяв на себе всю повноту відповідальності щодо запровадження самої непоплярної, але самої правильної реформи - це реформа енергетичнї незалежності країни від Росії. Ми це зробили"

- Щодо енергетики в цілому. Вдалося провести демонополізацію ринку газу, запровадити чесне тарифоутворення. "Вдалося досягти основне: Росія перестала бути газовим диктатором по відношенню до України. Ми позбулися від наркоичної газової залежності від Росії".

- Ціна на газ скадає 250$. Мета на 10 років - енергетична незалежність.

- Загальний обсяг споживання газу зменшився на 25%. Завдяки нашій економічній політиці ми зберігли 2 млрд. в українській економіці.

- Добились данного нами зобов`язання по виплаті субсидій домогосподарствам у зв`язку зі зростанням цін.

- Оборона. Майже 100 млрд. грн. профінансовано на оборонний комплекс.

- Створено Національну поліцію.

- Україна виконала всі критерії для запровадження безвізового режиму з ЄС. "Кордони для українських громадян буде відкрито".

- Дерегулція. На 20% скорочено кількість держслужбовців, на 30% скорочено кількість службовців у ДФС.

- Децентралізація. Проведена фінансова децентралізація, передано функії реєстрації на органи мічцевої влади, що дає можливість без хабарів отримувати державні послуги.

- Що потрібно зробити до 2016 рік: Прийняття бюджету, податкового кодексу, легалізація грального бізнесу, бурштину.

- Плани на 2016 рік: 1)реформа середньої освіти; 2) медична реформа(перех); 3) Приватизація; 4) нова податкова політика; 5) Продовження децентралізації; 6) Зона вільної торгівлі та безвізовий режим; 7) Завершення судової реформи.Загрузка...

Оставьте первый комментарий