Японія привела свої війська у режим бойової готовності  фото

Сьогодні, 29 січня, міністр оборони Японії Ген Накатакі наказав привести сили оборони у готовність. Про це повідомила інформаційна агенція AFP з посиланням на японські ЗМІ.

Відповідний наказ міністр оборони віддав через повідомлення про можливу підготовку Північної Кореї до наступного пуску балістичної ракети.

Згідно з даними агенції, один з пунктів наказу містить вказівку бути готовими знищити будь-яку ракету, запущену з території КНДР, якщо вона загрожуватиме безпеці країни.

"Ми вживаємо всіх можливих заходів у відповідь, збираючи інформацію та координуючи наші дії з країнами, яких це може стосуватися", - наголосив речник оборонного відомства.

Зазначимо, що інформаційна агенція Reuters, посилаючись на інсайдерську інформацію, підтверджувала посилення активності на стартовому майданчику в КНДР. 

Нагадаємо, що 6 січня, центральне телебачення КНДР повідомило про успішні випробування водневої бомби. У заяві на телебаченні повідомлялося, що КНДР не планує застосовувати ядерну зброю, якщо не буде порушений її суверенітет.

Також, варто зазначити, що за оцінками південнокорейських аналітиків, витрати КНДР на ядерну програму сумарно складають від одного до трьох млрд доларів США. Загрузка...

Оставьте первый комментарий