Ян Пєкло розпочав роботу в Україні  фото

Новий посол Польщі в Україні Ян Пєкло розпочав роботу.

Як повідомляє прес-служба президента, у середу Петро Порошенко прийняв у нього вірчі грамоти.

Зазначається, що в центрі уваги під час Порошенка і Пєкло були шляхи подальшого зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Польщею.

"У цьому зв’язку Ян Пєкло наголосив, що Польща розглядає Україну і як стратегічного партнера, і як союзника в розвитку двосторонніх відносин та побудові мирної, демократичної та процвітаючої Європи" - йдеться у повідомленні.

Йшлося також про співпрацю в сферах безпеки і оборони, розширення торговельних зв'язків, посилення прикордонного співробітництва, взаємодію на європейському напрямку. "Сторони підкреслили прагнення до розвитку конструктивного діалогу з чутливих питань історичного минулого українського і польського народів. В цьому контексті співрозмовники привітали нещодавнє ухвалення парламентами двох країн спільної "Декларації пам'яті і солідарності" - повідомили у прес-службі президента.

Обговорювалися також питання підготовки офіційного візиту Петра Порошенка до Польщі у грудні.

Як повідомлялося, за інформацією канцелярії президента Польщі, цей візит відбудеться 2-3 грудня

Нагадаємо, у серпні МЗС Польщі офіційно призначило Яна Пєкло новим послом республіки в Україні. Ян Пєкло є відомим польським публіцистом, виконавчим директором фонду Польсько-Української співпраці PAUCI. Володіє англійською, російською та українською мовами.

З 2011 року послом Польщі в Україні був Генрик Літвін. 
Загрузка...

Оставьте первый комментарий