Всесвітній банк може виділити додатково $ 1 млрд для України фото

Всесвітній банк готовий виділити додатково $ 1 млрд на фінансування програм в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман після зустрічі з директором-розпорядником банку, передає Інтерфакс-Україна.

"Ще хороша новина. Всесвітній банк готовий спільно з нами переглянути ефективність програм, на які вже передбачено фінансування, і передбачити додатково ще мільярд доларів на їх розширення в наступному році", - повідомив прем’єр. 

"Домовилися про те, що Всесвітній банк допоможе нам розробити стратегію розвитку транспортних коридорів і автомобільних доріг для України, а також оцінити необхідні для її реалізації ресурси і визначити, де необхідно залучати бюджетні, кредитні або приватні ресурси. Такої стратегії у нас ніколи не було, а її реалізація може стати одним з двигунів нашого економічного відродження! " – відмічає Гройсман. 

Відмітимо, що Всесвітній банк є одним з найбільших інвесторів в Україну. Зокрема, один з останніх проектів банку передбачає виділення 560 млн доларів на ремонт траси Полтава-Харків.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий