Європарламент закликає країни ЄС відмовитись від "Північного потоку-2" фото

У резолюції Європарламенту за результатами сьогоднішнього засідання, йдеться про заклик до використання транзитного потенціалу України.

У тексті документа депутати Європарламенту закликали держави-члени повною мірою використовувати транзитний потенціал України та активізувати співробітництво задля забезпечення енергопостачання ЄС і України. Депутати наголосили на тому, що необхідно "уникнути будівництва нових трубопроводів в обхід України, зокрема "Північного потоку-2" – проекту з доставки російського газу в Європу".

Вони також підкреслили, що будівництво "Північного потоку-2" може виявитися згубним для стратегії ЄС щодо диверсифікації джерел енергії. Також в ЄП підтримали зусилля Євросоюзу щодо інтеграції енергетичного ринку України до енергетичного співтовариства та закликали владу України розробити заходи зі зменшення негативних соціальних наслідків від реформування енергетичного сектора.

Раніше повідомлялося, що до Європейської комісії була передана офіційна скарга НАК "Нафтогаз України" на будівництво "Північного потоку-2".Загрузка...

Оставьте первый комментарий