Україна приєднується до найбільшої міжнародної мережі кафе Tutti Frutti Frozen Yogurt. Це мережа, яка працює за моделлю self-serve на половині земної кулі: в Америці, Австралії, Бразилії, Великобританії, В'єтнамі, Гонконгу, Мексиці, Канаді, Китаї, Новій Зеландії та в багатьох інших країнах.

Афиша-1.jpg

.

Заморожений йогурт з'явився в 1970-х роках в США і дуже швидко завоював популярність. Це корисна альтернатива звичним замороженим десертам, що містить протеїн, кальцій, рибофлавін, пробіотики, вітаміни В6 і В12. У ньому менше калорій, ніж у звичайному морозиві, в Tutti Frutti Frozen Yogurt жирність становить менше 1%.

14 квітня о 14.00 на другому поверсі ТРЦ Ocean Plaza на честь відкриття першого в Україні кафе Tutti Frutti Frozen Yogurt дорослих і дітей чекає справжнє свято солодощів і розваг. Великих і маленьких ласунів частуватимуть традиційними або вершковими йогуртами, сорбетами на основі натуральних соків з топінгами, сиропами або наповнювачами з горіхів, фруктів, шоколадної та вафельної крихти, драже, мармеладу, зефіру. Кожна дитина за допомогою зіркових господарів свята - телеведучої Ірини Ратушної та співака KISHE - зможе особисто зробити собі унікальний десерт.

Крім того, малюків чекають аніматори та аквагрим, а також вікторина з призами - подарунковими сертифікатами на заморожений йогурт.

Веселу атмосферу свята забезпечить один із найяскравіших і позитивних ведучих в Україні - Слава Соломка. Серед запрошених гостей - популярні українські зірки. Почесним гостем свята стане аташе з питань торгівлі посольства США в Україні Мартін Клісенс.

Оставьте первый комментарий