Російський президент Володимир Путін займе вичікувальну позицію щодо України, а його подальші дії залежатимуть від остаточних результатів виборів у Німеччині та Франції.

У цьому переконаний експерт Інституту світової політики Сергій Солодкий, зауважуючи, що спілкуватися з керівниками Росії українцям надалі варто через міжнародних посередників, за їхньої безпосередньої участі. Російські ж лідери, зокрема президент Володимир Путін, задля збереження свого впливу на Україну спробують домовлятися з міжнародними гравцями, серед яких – і лідери Євросоюзу. При цьому навряд чи Путіну вдасться вийти на якісь вирішальні домовленості, зазначає експерт.

"Володимир Путін буде вичікувати на результати виборів у Франції та Німеччині, щоб вступити у відповідні діалоги з новими керівниками, якщо будуть нові. Але доки у Путіна буде надія з кимось домовитись, доти він не поспішатиме вдаватись до якихось різких кроків щодо України. І це стосується як розв’язання масштабної агресії проти України, так і питання врегулювання нинішнього конфлікту", – каже Солодкий у коментарі для видання Радіо Свобода.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що США готують Росії особливі санкції через Крим.



Загрузка...

Оставьте первый комментарий