Москва намагається ускладнити україно-польські стосунки, влаштовуючи провокації із історичними пам'ятками на Заході України. Відтак, щоб посварити сусідів, Кремль розробив цілу стратегію "війни пам'ятників".

Таку точку зору висловив член правління фундації "Центр досліджень Польща-Україна" та оглядач сайту polukr.net Адам Лельонек і додав, що зруйнування польського пам’ятника в Гуті Пеняцькій (Львівська область) відбувалося за сценарієм, написаним у Москві.

Він переконаний, що російський почерк видно по тому, хто поширив новину про акт вандалізму на місці спаленого польського села. Лельонек наголошує, що це зробили люди та інтернет-ресурси, відомі своїми зв’язками з Кремлем.

"Для мене достатнім доказом є те, хто перший опублікував інформацію про подію, хто її поширив. Для когось, хто займається цією темою, справа очевидна, особливо якщо взяти до уваги, які середовища це поширюють", – повідомив експерт, пише "Радіо Свобода".

Як відомо протягом 2-9 січня цього року на Львівщині невідомі знищили відразу дві історичні пам'ятки, зокрема у селі Басівка Пустимитівського району Львівської області згорів музей "Криївка підпільної типографії УПА".

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що кремлівський реванш "лівих" з тріском провалився в Україні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий