Вадим Новинський співпрацюватиме зі слідством фото

Депутат від "Опозиціного блоку" Вадим Новинський буде співпрацювати зі слідством. Про це він повідомив журналістам "Грушевського,5".

"Я завжди ходив на допит та співпрацював зі слідством, а не прикривався мандатом народного депутата", - сказав депутат. 

Нардеп від "Опозиційного блоку" навіть не здогадується з приводу чого може бути ініційоване слідче провадження проти нього.

"Я завжди був законослухняним громадянином. Я точно знаю, що не порушував закон. Якщо щось буде -  щось "притягнене за вуха", - зауважив міліардер.

На думку депутата, справи проти "Опозиційного блоку" створюються спеціально, аби заглушити "шум" суспільства, викликаний резонансним арештом члена політичної партії "Укроп" Геннадія Корбана.

Нагадаємо, що в понеділок, 2-го листопада, на засідання Погоджувальної Ради ВРУ прийшли слідчі Міністерства внутрішніх справ та Генеральної Прокуратури, які принесли повістки на допит для народних депутатів. Далі представик ГПУ взяв слово і заявив, що вони принесли повістку на допит депутату  та одному з найбагатших людей України Вадиму Новінському. Після цього Гройсман слідчого перервав і попросив залишити засідання Погоджувальної Ради.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий