В Україні відкрилася Академія "Грушевського,5" фото

Спільний проект видання "Грушевського,5" та ГО "Вільні медіа", створений для самоосвіти українців та тих, кому цікава українська історія, політична історія, факти, про які розповідають найкращі лектори нашої країни і не тільки.

Академія Грушевського,5 - це освітній проект, який займається навчанням парламентських журналістів та прес-секретарів, проводить безкоштовні лекції провідних вчених, академіків, представників культури, бізнесу, політики для громадян, а також випускає цікаві лекції у форматі відеолекцій, які зручно дивитися в будь-який час. 

Сьогодні вийшов перший курс відеолекцій Академії "Грушевського,5".


Перший авторський курс представляє Сергій Даниленко, доктор політичних наук, кандидат філологічних наук, доцент, завідуючий кафедри міжнародних медіа-комунікацій та комунікативних технологій, експерт в області комунікацій.

Як з'явилися перші прес-служби в Україні? Що вони успадкували від радянських і чому цей спадок досі користується попитом?

Наші лектори - професори, доктори наук, доценти, що мають багаторічний досвід викладання та підтримують нові методи подачі матеріалу. Наші курси - це поєднання коротких відеолекцій, які читають академіки, вчені, професори, та матеріалів, підготовлених редакцією.

Більше інформації на сайті Академії та фейсбук-сторінці

Свої пропозиції щодо лекторів, яких ви хотіли б послухати і тем, що вас цікавлять, можете надсилати на адресу Академії: grushevskogo5.academy@gmail.com

Загрузка...

Оставьте первый комментарий