В Росії випадково опублікували інформацію про втрати російських військ на Донбасі фото

У випадково оприлюдненій інформації йдеться не про всіх загиблих, а лише про тих, які станом на 1 лютого отримали компенсації – це 2000 убитих і 3200 скалічених.

Російське видання «Ділове життя» оприлюднило аналітичний матеріал під назвою «Зростання виплат військовим у 2015 році», в якому випадково вказало кількість загиблих російських солдат на Донбасі. Про це, 26 серпня, написав авторитетний американський журнал Forbеs.

Нагадаємо, що Путін віддав наказ засекретити кількість загиблих російських солдатів «під час спецоперацій в мирний час». У випадку розголошення цієї інформації після указу Путіна, сім’ї загиблих військовослужбовців РФ втратять всі виплати і пенсії, та більш того можуть потрапити під кримінальну відповідальність. Низка «загадкових» подій прокотилася по Росії. Організацію солдатських матерів, яка самостійно збирала дані про загиблих солдатів РФ, влада оголосила «іноземним агентом», фактично заблокувавши її діяльність. Вбивство Бориса Нємцова, автор пов’язує з підготовкою його документального дослідження про вторгнення і участь армії РФ на українські території. Офіційно, російські правозахисники, ризикуючи власним життям, змогли підтвердити лише кілька сотень загиблих ЗС РФ.

Проте, все таємне, рано чи пізно стає явним. Ось і російське видання «Ділове життя», в своєму звіті оприлюднило розділ під назвою «Компенсація військовому персоналу за участь у бойових діях в Україні в 2014-2015 роках». У тексті зазначалося: «Для сімей загиблих військових, які брали участь у військових діях в Україні, грошова компенсація становить 3 млн рублів (близько $50 тис), а тим, хто отримав інвалідність під час бойових дій – 1,5 млн рублів (близько $25 тис)». Крім того, зазначена сума виплат контрактникам, які перебувають в зоні військового конфлікту, 1800 рублів.

50052.jpg
В звіті є уточнення: «Всього станом на 1 лютого 2015 року вже виплачена грошова компенсація для більш ніж 2000 сімей загиблих та для 3200 військовослужбовців, які отримали важкі поранення і визнані інвалідами». Слід зазначити, що це далеко не повний перелік усіх втрат, а це лише число виплачених компенсацій, під час неоголошеної війни.

Після того, як інформація потрапила в інтернет, її швиденько видалили, але журналісти встигли наробити скріншотів, а повний варіант статті залишився у веб-архіві.Загрузка...

Оставьте первый комментарий