В Інтернеті, на Youtube каналі XOxu TV з`явилося відео вбивства російського посла в Анкарі. 

На двух хвилинах відео видно, як стрілок обирає зручну позицію, щоб зробити вистріл.


Вчора ввечері в Анкарі під час відкриття виставки «Росія очима турків» в центрі сучасного мистецтва колишній офіцер турецької поліції Мевлют Мерта Алтинташ вбив посла Росії в Туреччині, 62 річного Андрія Карлова. Терорист вистрілив в нього, коли той виголошував промову. За свідченнями очевидців він вимовив «Ми вмираємо в Алеппо - ти помреш тут»

Нагадаємо, президент РФ вважає, що метою терористів був зрив нормалізації турецько-російських відносин і мирного процесу в Сирії.

Президент Росії підкреслив, що єдиним варіантом відповіді на цей теракт має бути посилення боротьби з тероризмом. Крім того, глава російської держави заявив про необхідність посилення заходів безпеки щодо дипломатичних представництв Туреччини в Росії і висловив намір отримати гарантії від турецької держави щодо недоторканності російських дипломатичних установ.

У МЗС Росії вбивство посла кваліфікували як теракт. Питання про вбивство посла буде поставлений перед Радою безпеки ООН.  На думку аналітиків Stratfor, вбивця посла Карлова - «один з розсерджених громадян Туреччини, засмучений недавньою поразкою повстанців в сирійському місті Алеппо».

Оставьте первый комментарий