В Криму журналіста хочуть ув'язнити за "сепаратизм" фото

"Прокурорка" анексованого Росією Криму Наталія Поклонська заявила про порушення Федеральної службою безпеки РФ кримінальної справи щодо кримського журналіста проекту "Крим. Реалії" за "заклики до порушення територіальної цілісності Росії", передає DW.

Проект "Крим. Реалії" започаткований з ініціативи "Радіо Свобода" 2014-го року після анексії Криму Росією.

"Цим журналістом була підготовлена й опублікована стаття, в якій є висловлювання, спрямовані на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, що не дозволено ні журналістам, ні будь-кому іншому", - заявила Поклонська. Журналісту, ім'я якого не називається, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років.

За інформацією кримського кореспондента прокремлівського телеканалу НТВ Олега Крючкова, йдеться про Миколу Семена, в будинку якого, як стверджує Крючков, вранці 19 квітня провели обшук силовики. Керівництво "Радіо Свобода" зараз перевіряє інформацію та її не коментує. Ситуацію вивчають і правозахисники.

Міністерство юстиції Росії у понеділок, 18 квітня, включило Меджліс кримськотатарського народу до переліку організацій, діяльність яких призупинена через здійснення ними екстремістської діяльності. Це рішення теж ґрунтується на ухвалі "прокурорки" Криму Наталії Поклонської про призупинення діяльності Меджлісу від 13 квітня.Загрузка...

Оставьте первый комментарий