В Казахстані заборонили комуністів фото

3 вересня, спеціалізований міжрайонний економічний суд міста Алмати виніс рішення про ліквідацію Комуністичної партії Казахстану. Про це повідомили в департаменті реєстраційної служби та організації юридичних послуг міністерства юстиції Казахстану.

До 3 вересня 2015 року в Казахстані існувало дві партії комуністів.

КПК, яку ліквідували за рішенням суду, очолював Газіз Алдамжаров, вважалася опозиційною. Згідно даних Центрвиборчкому республіки, КПК була зареєстрована 27 серпня 1998 року і налічувала 54246 чоловік. Партія мала свої відділення в усіх областях республіки. Членами КПК, в основному, були ветерани війни і праці, робітники, пенсіонери. Основними цілями партії були: побудова суспільства соціальної справедливості, заснованого на принципах наукового соціалізму, а також, побудова комуністичного суспільного ладу.

Вперше діяльність КПК була припинена рішенням суду в жовтні 2011 року, згодом дане рішення продовжували кілька разів.

Однак, інша комуністична партія, КНПК (Комуністична народна партія комуністів), залишається дієздатною. Більш того, ця партія представлена в парламенті Казахстану.

Таким чином, в Казахстані зараз залишилося вісім політичних партій, три з них - "Нур Отан", КНПК і "Ак жол" - мають своїх представників у Мажилісі, нижній палаті парламенту країни.Загрузка...

Оставьте первый комментарий